כל מה שרציתם לדעת על מותג הבוטיק SANIT לייצור חלקי חילוף לכיור, אסלה וניאגרה

בעוד הכיור ומערכת השירותים שלכם יוצרו על ידי פירמות בינלאומיות נודעות, חלקי הפנים כמו ברגים, גומיות ורכיבים מכניים שונים נעשו על ידי חברות עלומות באופן יחסי, בשיתוף פעולה. אחת מחברות חלקי החילוף המובילה בעולם היא SANIT. חברה זו עומדת בתקנים מערביים נוקשים וקפדניים ביותר בכל מוצר שהיא מייצרת: ברגים, ניפלים, צינורות מוברגים, צינורות סיפון להרכבה מהכיור כלפי הרצפה, מנופים, מצופים ולחצני הדחה מעוצבים לניאגרה ברמות הגבוהות ביותר. 

גומיות איכותיות לשירותים ולכיור מבטיחות שימוש פורה לאורך שנים רבות ללא תיקונים

כשגומייה מספקת איכות ללקוח שלה היא צריכה להיות אלסטית. גומיות SANIT מספקות תנאי זה, שכן הן לא יותר מדי גמישות ורכות עד כדי החלקה לתוך הצינור והן לא יותר מדי קשיחות עד כדי סדק או שבר כשהן חדשות. גומיות של SANIT מספקות את תנאי האלסטיות הרצויים, כך שניתן יהיה למעוך אותן עם צינורות מתכת ולמחוץ לקיר והן עדיין יעשו עבודה מהממת של איטום הרכיבים המאוגדים תוך מניעת נזילות קשות.

מתאמים וניפלים ברמה שטרם הכרתם

המתאמים נועדו עבור צינורות מהאסלה לקיר אשר עבים מדי או דקים מדי לעומת החיבור בקיר. חיבור קיר לאסלה עשוי להיות בעל רוחב 3/8" או 1/2", ולכן כשאחד מהם שונה נעזרים במתאמים. ניפלים הם קצוות של עמודים מאונכים הנמצאים בניאגרה במטרה להתחבר לאסלה. קצוות אלו מגיעים פיזית לאסלה, כשבינם לבינה יש גומיית מנג'ט. מאד מומלץ לוודא שהניפלים שלכם עשויים מחומר עמיד שיישמר לאורך זמן, ללא צורך בהחלפה.

רכיבים מכניים

מנופים, מצופים ולחצני הפעלה של ניאגרות צריכים להיות מהסוג הטוב ביותר. בחברת SANIT כך קורה: הם מבצעים תנועה עגולה ויפה ובכך מאפשרים שרידות לאורך זמן של האסלה או הכיור,, הלכה למעשה. רכיבים מכניים של SANIT הם דוגמה ומופת לשרידות לטווח ארוך. לקוחות ששדרגו לרכיבים אלו בניאגרה שלהם מדווחים על תנועה חלקה וחסכונית יותר של המים.

צינורות

הן צינורות והן סיפוני כיור יכולים למנוע את הסתימה הבאה אם הם מבוססים על חומר גלם חלק ואיכותי, שגורם למים לנוע מהר ללא משאבה. ככל שהשימוש בשירותים ובכיור מקיף יותר, צינורות אלה בדרך כלל צפויים להישחק. בחברת SANIT, הצינורות יישארו כמו חדשים גם לאחר שנים רבות של שימוש ובכך יאפשרו תמיד תנועה חלקה של המים.