פרקטים למינציה מעוצבים בדקורציה יוקרתית

מי שמתכנן ריצוף יוקרתי, איכותי ולא יקר בוודאי ימצא את מבוקשו בפרקטים. הפרקטים הם משטחים שנועדו לכל מי שמחפש שגרת מגורים איכותית, בנייה לא יקרה וגם תוצאה מלבבת עיניים. אם אתם חושבים שמגיעה לכם רמת הבנייה הפנימית הגבוהה ביותר בריצוף שלכם, מומלץ מאד להתעניין בתחום הפרקטים.

למינציה – חומר הפלא שמעצב לכם את המבנה איך שאתם רוצים

עם פרקטים למינציה ניתן לחקות את כל סוגי העצים, כולל מבוקעים עם כתמים כהים על גבי הגזע, וכן ליהנות מסוגים רבים של שמנת ולבן, שחור, בזלת, ושלל צבעים נוספים שניתן לעצב באמצעותם את פנים המבנה. כאשר אתם מסדירים פרקטים למינציה אתם למעשה קובעים את זהות העיצוב של הרצפה שלכם ללא עוררין ובקלות רבה. המחירים הלא יקרים פשוט מאפשרים לכם לחולל ניסים במחירים מדהימים במרחבים הפנימיים של המבנה.

מחירים כלכליים שמובילים לתוצאה יוקרתית

בתחום ההחלפה של ריצוף העץ יש המון תחרות, ולא כל היזמים יכולים להרשות לעצמם לתמחר שלא ביוקר את המוצרים. לדוגמה, יזם שעוסק בריצוף PVC חייב לגבות את המחיר היקר ביותר עבור ריצוף, כי זה אחד החומרים הקשים ביותר לייצור ובוודאי לתיעול לשימוש מלאכותי בבתי אב, מה שלא ניתן לומר על הפרקט. הפרקט הוא בסך הכל משטח למינציה לבן ועליו מדבקות חזקות מאד שלא ניתנות לקילוף. המדבקות הללו מדמות עץ, שחור, לבן, שמנת או כל צבע אחר. עוצמתן של המדבקות כל כך חזקה עד כי בימי ההתקנה כשתראו את המשטחים באוויר, בכלל לא תבחינו שמדובר במדבקה. העיצוב המחודש נראה חלק אינטגרלי מהלמינציה ועוצמתו זהה לעוצמה של למינציה ריקה ללא מדבקה.

נוחות חסרת פשרות בדריכה ובהתנהלות השוטפת

ניתן ליהנות מיציבות מלאה בדריכה ואפילו ממגע מלטף, נעים ונוח. הדריכה על רצפות פרקטים מאפשרת לרגל היחפה שלכם מגע מלטף של ממש. בנוסף, מדובר על אמצעי מאד נוח לתפעול. נכון, אתם מוגבלים בחומרי ניקיון ולא יכולים להשתמש בכל דבר, אחרת המרצפות יתנפחו, אבל ברגע שאתם מצטיידים בנוזל ניקוי פרקטים ומשתמשים בו בהתאם להוראות היצרן, קל מאד להשתלט על אופן התפעול הנכון של התשתית החדשה שלכם. חשוב לקרוא בקפידה את הוראות הניקיון והשטיפה כדי להימנע מהתנפחות ומבועות על גבי הפרקט. ניתן להיוועץ בחנות פרקטים אודות חומרי הניקיון הייעודיים ואופן השימוש הכי כדאי בהם, על מנת להביא לניקיון יסודי וגם לחוסר בלאי של הפרקטים, שימשיכו לשרת אתכם כמו חדשים למשך זמן רב.