טיפים להסדרת ריהוט בהזמנה מיוחדת לבית

ריהוט בהזמנה מיוחדת היא שיטת צריכה בה תכנון דקורטיבי לרהיטים קודם לרכישה בחנות. לרוב, לא רק שהדבר אינו מובן מאליו, אלא ישנו מרוץ רכישת רהיטים. אדם עבר לשכור דירה ריקה חדשה או קנה בית משלו? התחושה היא שיש להסדיר את הרהיטים כמה שיותר מהר, והרי ידוע שהפתרונות הכי מהירים נמצאים ברשתות השיווק. לשם, נגשים ללא תכנון ובוחרים על פי מה שרואים באולמות המכירה. בשיטת הצריכה "ריהוט בהזמנה מיוחדת" אתם קובעים כיצד ייראו הרהיטים שלכם ולאחר מכן מאתרים בדיוק את הפריטים שעלו בדמיונכם בחנות רהיטי בוטיק. כיצד עובדת השיטה? במקבץ טיפים זה תוכלו להכירהּ מקרוב.

טיפ מס' 1 – תכנון עיצוב הרהיטים

אל תמהרו. גם אם הבית חדש דנדש, וכל רחש נעליים משמיע בת קול בשל היותו ריק, זה בדיוק הסימן שקורא לכם לתכנן את עיצוב הרהיטים שלכם. ללא תכנון, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם רהיטים בולטים בחדרים הקטנים או דקים עד כדי חוסר השפעה בחדרים הקטנים, ועם עיצובים לא מתואמים בין רכיב לרכיב. הביטו בחדרים השונים בבית, וחשבו על פריטי ריהוט בהזמנה מיוחדת שנדרשים בכל חדר. אנו ממליצים לחלק כל רהיט לצבע וצורה. הצבע מסמל האם הרהיט מודרני (סובב סביב הגוון הלבן) או אותנטי (סובב סביב גווני עץ שונים) והצורה קובעת את סגנון עיצובו. בעיצוב בורגני השימוש במלבנים ובקודקודים מאד בולט, החל מספות קפיטונאז' מכופתרות ועד ארונות ומזנונים עם דלתות מלבן שפיציות. לעומת זאת, בעיצוב כפרי נהוג לשלב גם משקופי ארון גליליים, ידיות עגולות טלסקופיות ומשענות ספות וכיסאות בצורת קשת. ייתכן ובכל חדר העיצובים ייראו לכם שונים ליישום וייתכן כי תגיעו למסקנה כי נדרש עיצוב אחיד בכל החדרים.

טיפ מס' 2 – התבססות על חנות רהיטי בוטיק

חנות רהיטי בוטיק נבדלת מרשת שיווק בכך שהיא עוסקת רק ברהיטים, ללא תחומים נלווים. בשל כך, היא עובדת עם מפעלי רהיטים ידועים ברמה הגלובלית ועל כן – מספקת לצרכן מבחר פריטים מעוצבים ברמת גימור מושלמת. המבחר הרב ואופני העיצוב המגוונים מאפשרים לו למצוא בנקל את מה שהוא תכנן במסגרת הטיפ הקודם של מאמר זה.

טיפ מס' 3 – מימוש הבחירה

החלק היפה בשיטת הצריכה "ריהוט בהזמנה מיוחדת" הוא שאינכם נדרשים כלל לצאת מהבית. להיפך, הישארות בלוקיישנים של הרהיטים היא מעשה חכם המאפשר לכם להשוות בינם לבין הרהיטים שיופיעו על מסך המחשב שלכם. חשוב להקפיד על עובי ועל מידות כדי להימנע מעיצוב בולט בחדרים הקטנים ועיצוב דק מדי בחדרים הגדולים. מפרט המידות והעובי מופיע בכל דף-רהיט בהדמיית המחשב.