טיפים לגבי תכנון מטבחים

במאמר הבא נלמד על תכנון מטבחים חדשני, כזה שידוע למעטים אך ייצור בסביבתכם הביתית את כל מה שתצטרכו בשביל ליהנות מחוויה מושלמת של חדר שירות מדוגם במיוחד. תכנון מטבחים משובח נעשה באמצעות סט פשוט של צעדים שרובנו פשוט למדנו לא לקחת בכלל בחשבון. כאן במאמר, הם יובאו לפניכם. מימושם יבטיח לכם מטבח המעוצב על פי דרככם ועם שימוש קל ופשוט במיוחד.

טיפ מס' 1 – מומלץ לרכוש את המטבח מחנות המתמחה באופן בלעדי במטבחים מודרניים

האלטרנטיבה לטיפ הזה היא לגשת לנגריית מטבחים. ישראל, שעברה את מהפכת הווינטאג' בכל רובדי האומנות, ולא רק במטבחים, מלאה בנגריות מהסוג הזה. אופן הצגת המכירה בהן הוא "מטבח כפרי בו הושקעו מיטב הגילופים והחריטות אל מול מטבח מודרני". ברור שעם הצגת דברים כזו, התשובה שלכם תהיה מטבח כפרי, כי מדוע שתרצו להסדיר מטבח פורמייקה שייסדק ויתפורר בעוד 8 שנים? הבעיה היא שגם מטבח כפרי מעץ מגולף לא שומר עליכם מהתופעות הללו. עץ במהותו הוא חומר שצובר בלאי ומבלי לצבוע מחדש ולעשות טיפולים נדרשים הוא יסיים את דרכו גם כן. לפחות יישמרו לכם הזיכרונות מהתקופה היפה בה הוא היה חדש. בחברת מטבחים מודרניים מיישמים עבורכם תכנון מטבחים שלא מתבלים, אין להם תאריך תפוגה, והם מעוצבים באופן מעורר השראה על בסיס גלוסי, ללא ידיות ועם שימוש קל ופשוט בכל דלת של ארון, מקרר או תנור.

טיפ מס' 2 – מומלץ להסדיר את תשתיות המטבח בהתאם להתנהלות הצפויה שלכם

בדיוק בשביל זה יועצי מטבחים יוכלו לסייע לכם בבחירה ולגבש נוסחה מנצחת של מטבחים. ניתן לבחור מטבח עם אי, מטבח נסתר על ידי חיפויים שקל להזיז ולהתנהל מבעדם, מטבח עם מכשירי חשמל מחוברים לארונות בעיצוב ובמבנים של הדלתות (מטבח אינטגרלי), ועוד. תכנון מטבחים נעשה טיילור-מייד עבורכם, בהתאם לשאיפות שלכם, למה שתרצו להשיג בתוך המטבח ולתמורות שאתם רוצים שיהיו בו.

טיפ מס' 3 – הכרת סוגי ארונות ומִפתָּחִים

במטבח מודרני, הארונות יכולים להיות ארונות פתיחה, ארונות רבע מעגליים (קלפות) הנפתחים מלמטה למעלה או להיפך, ארונות הזזה, ועוד. ניתן לבחור סוגים שונים של מפתחים באותו מטבח, שירוכזו בגבהים שונים או במיקומים שונים ברוחב המטבח. בואו להסדיר תכנון מטבחים אצל המקצוענים וליהנות מכל היתרונות!