שאלות ותשובות על בחירת משטחי נירוסטה למטבח

מתלבטים לגבי דגם משטח הנירוסטה במטבח? במאמר זה תוכלו למצוא את התשובות לשאלות הנפוצות. המידע שיופיע במקבץ FAQ זה יסייע לכם לקבל החלטה מושכלת. אם יש לכם שאלה שמצריכה בירור מיוחד, ניתן לבדוק אם התשובה אליה כבר מופיעה כאן. קריאת כל המקבץ מגדילה את הסיכוי שלכם לבחור מוצר מוצלח שישמש אתכם לעבודת המטבח.

מהן מתודות התחזוקה של המשטח? אם הוא הוכתם או התלכלך – כל חומר ניקוי יעבוד?

זהו משטח שכמעט אינו מצריך תחזוקה שוטפת, ואת רוב ההכתמות יכול להסיר סבון כלים פשוט. יחד עם זאת, אם ברצונכם לעשות ניקיון יסודי במטבח ולהשתמש בחומרי ניקיון חזקים יותר כמו אקונומיקה – הדבר אפשרי. אחד היתרונות של משטח נירוסטה הוא שלא רק שהוא חסין חלודה, הוא אינו רגיש לכלום, וניתן להשתמש בחומרי הניקיון המועדפים בשביל להסיר מפגעי ניקיון. אנו מדגישים שוב, את רוב המפגעים סבון הכלים יכול להסיר מהמשטח.

כיצד ניתן לדעת אם לבחור משטח נירוסטה שנראה דק או עבה?

את ההבחנה הזו חשוב מאד לעשות. הסיבה שהדגמים מחולקים כך היא כדי להבחין בין מטבח גדול למטבח קטן. במטבח גדול מומלץ מאד לבחור משטח נירוסטה עם דופן קדמי עבה על מנת שיתיישב עם העיצוב של הרכיבים הגדולים הסמוכים. לעומת זאת, במטבח קטן רק משטח עבודה דק יוכל להיראות טוב במרחב ולא ליצור עיצוב מגושם.

האם ישנה משמעות למשטח מורכב עם כיריים בולטות וברז מזדקר, לעומת משטח שנראה שטוח?

מדובר רק בהעדפה עיצובית אישית יש עובדי מטבח שהם אנשי המינימליזם בעיצוב ולהם מתאימה נוסחת העיצוב השטוחה, עם רשת-הכיריים לא בולטת וברז הכיור שטוח בקו אחיד. לעומתם, מי שאוהב את העיצוב מורכב יכול ליהנות ממשטחי נירוסטה למטבח עם רשת כיריים בולטת וברז מזדקר שנראה היטב לעין.

מה זה כיריים אינדוקטיביות והאם הן מופיעות על דגמי משטחי נירוסטה למטבח?

כיריים אינדוקטיביות הן כיריים המבוססות על חשמל ולא על גז. בחלק מהדגמים של משטחי נירוסטה למטבח ניתן למצוא כיריים אינדוקטיביות בנוסף לכיריי גז או במקומם. לחובבי הבישול בכיריים מומלץ להצטייד בשני הסטים וליהנות מעמדות בעירה רבות בהן ניתן יהיה להשתמש סימולטנית.