שאלות ותשובות על בחירת מיטות ילדים ונוער

מיטות ילדים ונוער הן מיטות ייעודיות להלנתם. הדבר מתבטא באמצעי בטיחות המותקנים עליהן ועל פיצ'רים לשימוש ילדים ונוער, כמו מזרן נוסף לאירוח או ארגז מצעים להטמעת מצעים לשימוש בטווח מידי. מעוניינים לדעת כיצד לבחור את המיטות הללו עבור חדרי הילדים והנוער שבבתיכם? במקבץ השאלות והתשובות שלפניכם אנו משיבים על סוגיות חשובות שהועלו בנושא.

בבחירת קרש למיטה, האם ישנו פתרון שאינו הרכבה על פרזול, אלא כזה שהילד יוכל לתפעל לבד?

בהחלט. ההתקן המומלץ ביותר כבר אינו קרש בהרכבה, בשל כובדו ובשל הנטל שזה עלול ליצור לכם כהורים להוריד זאת ולהרכיב מדי לילה. במקומו יש קרש חצי המחלק את המיטה ל- 3: רבע, חצי מרכזי ורבע נוסף. הקרש מפוסל על החצי המרכזי ומאפשר לילד 2 פתחים של רבע מיטה לעלות ולרדת מהם. פתרון זה מהווה 100% עצמאות לילד ולא מצריך כל התערבות מצדכם בהרכבה או השמטה של הקרש.

הארון מלא, וכריות המשענת המסופקות עם המיטה תופסות המון מקום: האם יש לכך פתרון?

במקרה כזה, מומלץ לקנות מיטות ילדים ונוער עם ארגזי מצעים. ארגז המצעים מאפשר אחסון של כריות המשענת. מעוניינים שיהיה מקום גם למצעים עצמם? קנו מיטת 2 מגירות במקום ארגז מצעים רציף, וחלקו את האחסון, כך שאחת המגירות תשמש לכריות והשנייה לאחסון מצעים.

אלו מוצרים נלווים מומלץ להסדיר עם מיטת ילדים ונוער?

אנו ממצילים לרכוש שידת מיטה, והדום עם ריפוד זהה לריפוד המזרון ליד המיטה. אביזרים אלו יסייעו לילדים שלכם להניח ציוד לשימוש לטווח הקצר כמו מפתחות, טלפונים ניידים, ועוד. בנוסף, ניתן להשתמש במגירות ובמדפי האחסון שבתחתית האביזרים הללו להרחבת יכולת האחסון לטווח ארוך בחדר. אנו ממליצים לרכוש גם כיסוי למיטה אותו אפשר להניח מעל השמיכה והסדינים כשמתארגנים ליציאה מהבית. כיסוי זה שומר על המזרון ובדי המיטה כמו חדשים וגם תורם תרומה מכרעת לעיצוב חדר הילדים או הנוער. מומלץ לבחור כיסוי מבד דוחה כתמים ואבק להגנה אופטימלית. מומלץ לבחור סט כיסויים שכזה על מנת להעשיר את עיצוב החדר בעיצובים שונים בכל פעם שתערכו את המיטה לאחר השימוש בה.