ריהוט משלים למטבח – כל מה שצריך להכין לשימוש פרודוקטיבי ומהנה

ריהוט משלים למטבח נועד להשלמת פתרונות אחסון ולהשלמת נישות ישיבה והתארגנות עבור מי שאין לו אי במטבח. במאמר זה נספק כמה דוגמאות של ריהוט משלים אשר יכול לעבות חדרי שירות שלמים ולהפוך אותם באחת למטבחים אטרקטיביים לשימוש. באמצעות ריהוט משלים זה, עבודות המטבח הופכות להיות קלות פשוטות יותר וגם השהות שלכם בחדר תהיה הרבה יותר מהנה ואטרקטיבית.

עגלת ירקות ומוצרים לאחסון מחוץ למקרר

יש המגדירים עגלה זו בתור מזווה על גלגלים. זהו פתרון אחסון שרוב מדפיו פתוחים אך חלקם סגורים. הוא מונע על גלגלים וניתן לאחסן בו מכל הבא ליד: ירקות וגידולי אדמה שאינם חייבים במקרר, בקבוקי יין קטנים לשימוש בטווח הקצר, כלי מטבח שצריכים להיות זמינים ועוד. זהו פריט ריהוט משלים למטבח שכל מי שמשתמש בו לעתים תכופות, רצוי שיסדיר. עגלת ירקות זו מעוצבת בסגנון מודרני המאפשר השתלבות בכל חלל מטבח. הפלטות החלקות והעיצוב המינימליסטי פשוט הופכים את המוצר לניטרלי בכל סגנון עיצובי בו ישתלב.

שולחן דמוי קק"ל עם ספסלי מטבח

שולחן עץ מוגבה אשר מספק מקום ישיבה במקום אי למטבח. המבנה הוא כמו של שולחן קק"ל בחוץ, עם צורת טרפז וספסלים לידו. שולחן זה ייראה חגיגי מאד בכל סגנון עיצובי. הצבע הבהיר ועוביו הדק באופן יחסי מאפשרים שילוב קל ופשוט בכל סגנון עיצוב ללא קושי. במקרים מסוימים בהם גם לאחר התקנת אי למטבח – החדר נשאר רחב, מומלץ להסדיר שולחן זה, ובכך להחליט כי אי המטבח ישמש לעבודה שוטפת והשולחן לישיבה לצרכי אכילה ובילוי.

תכנון ריהוט משלים למטבח קיים

ניתן לתכנן הוספת ריהוט משלים למטבח גם עבור חדר שירות קיים העומד על תלו. כאשר זהו המצב, ואתם חשים במחסור בתחום האחסון או הישיבה, ריהוט משלים למטבח נכנס בתווך ופותר בעיות אלה. עם ריהוט משלים ניתן גם לעבות את העיצוב, גם לשפר את חזותיות המטבח וגם לתרום באופן מכריע לפונקציונאליות שלו ולנגישות מהאחסון ועד לפתרונות נוחות. תכנון הריהוט המשלים מומלץ ליישום בחנות מטבחים אשר מוכרת פריטים אלה על מנת להגיע לתוצאות הטובות והאיכותיות ביותר.