דברים שכדאי לדעת על בחירת פלטות עץ לעבודות נגריה

פלטות עץ הן משאבים שחשוב מאד להסדיר בנגריות. באמצעות פלטות עץ אנו מעעמידים את עיקר עבודות העץ שלנו, בימות, מדרגות, מרצפות, כסאות, שולחנות ורהיטי אחסון. אם אתם מעוניינים לדעת כיצד לבחור פלטות עץ לעבודות נגרייה, זהו המקום להתעדכן כיצד באמת עושים את זה נכון.

פנו רק למחסן עצים המתמחה בייבוא עץ ממנסרות מובילות בעולם

מחסן עצים מסוג זה יספק לכם בוודאות פלטות עץ משובחות שתחושו כי ישנה תמורה למה שאתם משלמים תמורתן. באמצעות אותן פלטות עץ תוכלו להבטיח ללקוחות שלכם מוצרים באיכות שהם לא הכירו בעבר. זאת, משום שהתעסקות עם עץ איכותי מצריכה, בסופו של דבר, להימצא לידו מבחינה טבעית. בישראל, מרבית העצים גדלים גם ביתר מדינות המערב, וזאת בשונה ממדינות במרכז אפריקה או באמריקה הדרומית, שם ניתן למצוא זנים נדירים של סקויה, עצים עבי גזע וכד'. מנסרות מקומיות כורתות את הגזעים ומכינות שבבים, פלטות עץ ועיבודי עץ נוספים לשימוש הנגריות השונות, ביניהן הנגרייה שלכם. מחסן עצים המייבא משם פלטות עץ הוא הכתובת שלכם לאספקה השוטפת.

ודאו כי מדובר על פלטות עץ במידות בהן אתם צריכים להכין את המוצר

ביצוע חיתוכים בשל חוסר התאמה למידות יגרע מכם זמן יקר על חשבון עבודות נגרות מעמיקות יותר כמו הדבקות, צביעות ופיסולי פנים שונים. ודאו שיש לכם יכולת לייבא פלטות במידות שאתם צריכים. מחסן עצים המייצא פלטות עץ לנגריות על פי מידות יחסוך לכם זמן יקר של עבודות חיתוך סיזיפיות.

פלטות עץ מפירוקים – יתרון כלכלי

פירוקים, בשונה מעץ חדש, הם חלקים שהיו פעם בשימוש על גבי צריחי כנסיות, גדרות עץ וכד' שפשוט פורקו משם כאשר המבנים הללו נהרסו. ייבוא עץ משם הוא יד שניה (או יותר) לכל דבר ועניין, גם אם בקושי עשו בו שימוש ולכן הוא גורר אחריו הורדת מחיר. פלטות עץ אלה מגיעות משופצות ומוכנות לפרויקט הבא שלכם. סימני הידוק, מסמור והברגה משובבים מחדש והעץ מגיע שלם ומוכן לפעילות שתייעדו לו. זו הדרך להוזיל באמת ובתמים מחירים של פלטות עץ ולדאוג להתנהלות כלכלית לא יקרה מצידכם כנגריה.