שם:
טל':
אימייל:
 

 מקלחונים מזכוכית לעיצוב מדוגם של חדר האמבטיה

אם אתם מחפשים את הדרך האולטימטיבית לחדד את עיצוב חדר האמבטיה שלכם, בחירה במקלחוני זכוכית תשיג לכם את זאת בדיוק, ובגדול! מקלחונים מזכוכית הם מוצרי חובה בכל חדר אמבטיה, קטן כגדול. במאמר שלפניכם נסקור 2 סוגי מקלחונים מזכוכית: דלתות זכוכית להטמעה על אמבטיות ומקלחונים שלמים כולל קרמיקה לבנייה בפינת החדר.

מקלחונים מזכוכית להדבקה על אמבטיות

למי מתאים המוצר? למי שיש לו חדר אמבטיה קטן, אשר פינותיו נתפסו בידי האמבטיה. הדרך היחידה להטמיע מקלחון היא הפיכת האמבטיה אליו באמצעות הדבקת דלתות זכוכית מהצד.
כיצד המוצר משפיע על עיצוב החדר? ניתן ללטש את עיצוב דלת הזכוכית, לתכנן אותה בעיצוב חלק או מחוספס, עם גרפיקה או התזת חול ואפילו לשנות את הצבע משקוף לגוון אחר. מומלץ להיעזר במראה דלתות הארונות להשגת עיצוב אופטימלי של ההתקן.

מקלחונים שלמים להטמעה בפינת החדר כולל קרמיקה

למי מתאים המוצר? למי שיש לו חדר עם פינה אחת פנויה – לפחות. בפינה הזו ניתן להטמיע מקלחון זכוכית מעוצב, כאשר הדלתות נסגרות כמלבן או כרבע מגעל לבחירתכם.
כיצד המוצר משפיע על עיצוב החדר? בחירת השיש והקרמיקה הפנימיים של המוצר צריכה להיעשות באופן זהה לקרמיקה של האמבטיות והכיורים שלכם על מנת להשיג עיצוב המשכי בחדר גם כאשר הדלתות של המקלחון פתוחות. בחירתן של האחרונות מומלצת לביצוע בהסתמך על דלתות הארונות והמגירות שלכם הן בצורה והן בגיבוש הגוון.

ליטושים אחרונים לקראת בחירת המקלחון החדש

חשוב לשים לב היטב לפרספקטיבה בחדר. אם זה חדר קטן, אל תבחרו מקלחונים עם פרזול ומשקופים עבים, ואם זה חדר גדול מומלץ לא לבחור בפרזול ובמשקופים דקים. במקרה הראשון ייווצר עיצוב בולט וגרוטסקי מעט ביחס לנעשה בחדר, בעוד שבמקרה השני ייווצר עיצוב שלא משפיע על מראה החדר. כמו כן, מאד מומלץ להקפיד על נישות עיצוביות המאפיינות את החדר. אם, למשל, הקרמיקה בחדר מחוספסת, הדלתות של הארונות מכילות טקסטורה ייחודית וכד' מומלץ להקפיד על עיצובים דומים בקרמיקה ובדלתות של המקלחון על מנת שלא רק שהצבע שלו יתאים, אלא גם נוסחת העיצוב המדויקת – על פרטיה הקטנים ביותר. בכך אתם תהיו צפויים להסדיר התקן רחצה מספק שתענוג יהיה להשתמש בו.