מערכות נידוף שלמות להתקנה במטבח

במטבח – מערכת הנידוף ממלאת מגוון של תפקידים: היחידה הבסיסית ביותר, הלא היא המנדף, מסננת ריחות רעים החל מטיפות שמן ועד גז בישול. מסנן האוויר מסייע בסינון חלקיקים אלו מהמרחב, כשזרועות היניקה כולאות אותם בתוכן. במקביל, אמצעי אספקת אוויר נקי מבחוץ כמו תא סינון למרחב גדול או וונטה למרחב קטן דואג להזרמתו לתוך המבנה.

אפיון מערכות נידוף

האפיון נעשה על ידי חברת בוטיק למערכות נידוף אשר בוחנת את הנעשה במטבח שלכם ובוחרת עבורו את מערכת הנידוף המתאימה ביותר. מערכת נידוף זו תכלול אוסף של מנדפים, זרועות יניקה, פילטרים וכן ונטות שיסייעו לכם לנהל שגרת אוויר נקי במטבח. כל רכיב ייבחר בהתאם למבנה המטבח שלכם. הוא לא נבחר באופן שרירותי, אלא מתואם בדיוק לצרכים שלכם בחדר שלכם בהתייחס לגודלו, חשיפתו לחומרים מבחוץ, וכד'. 

התקנת המערכת

מערכות נידוף מותקנות על ידי נציגי חברת מערכות נידוף. הם מתקינים את המנדף ומסביבו אביזרים שונים לסינון אוויר מבפנים והזרמת אוויר מבחוץ. בסיום ההתקנה תתבצע בדיקה של המערכת שהיא עובדת תקין. אתם, כלקוחות החברה, תלמדו כיצד להשתמש במוצרים ותוכלו לנהל שגרת חיים מצוינת במטבח ללא ריחות גז הבישול  או תחושה של אוויר דחוס ולא מזמין. 

בדיקת המערכת לאחר ההתקנה

בתום גמר התקנת מערכות נידוף תתבצענה בדיקות עבורן לווידוא שכל הפונקציות שהובטחו ללקוח אכן שרירות וקיימות. הלקוח מקבל מערכת נידוף תקינה, פועלת, כזו שמוכנה לשרת אותו הן בנטרול ריחות וכליאתם, הן בסינון פנימי והן בסינון חיובי חיצוני של אוויר טוב. 

מערכות נידוף למטבחים של מוסדות

במטבחים של מוסדות, שבדרך כלל מחוברים לחדרי אוכל, גם יותר אנשים עוברים מדי בוקר וגם שטח הפנים של המקום גדול יותר ממקבילו הביתי. לכן, נדרשת מערכת נידוף אידיאלית לשטח הגדול. מערכת נידוף זו כוללת מנדפים גדולים יותר, ואמצעי סינון אוויר מבחוץ בקנה מידה גדול: במקום ונטה, תא סינון ייעודי. לכן, מערכת נידוף של מטבח בנויה כמו מערכת הנידוף הגדולה אשר משמשת מוסדות, אלא ששם משתמשים בציוד שמראש נועד למרחבים גדולים.