כל מה שרציתם לדעת על סגירות חורף

סגירות חורף משמשות לסגירה של שטח חיצוני ובכך מאפשרות שימוש בו כמו בחלל ביתי. בהתקן נעשה שימוש במסעדות במהלך החורף, וגם בבתים פרטיים עם מרפסות וחצרות נעשה בו שימוש לא מועט בכלל. להלן כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל לבחור סגירת חורף איכותית.

בחרו סגירת חורף בהתאם לעיצוב הבית שאותו היא ממשיכה

מאד מומלץ שהעיצוב של בית המגורים שלכם ושל סגירת החורף יהיה קוהרנטי זה לזה. אם הבית שלכם מכיל קירות לבנים בשטחו החיצוני, מומלץ לבחור סגירת חורף בעלת דפנות אלו, למשל. רוב גודל הקיר של סגירת החורף בכלל שקוף, בשל כך שזו תצורה של חלון בלגי, ועל כן גוון זה משמש למעשה כפרופיל.

בחרו את עיצוב הזגוגית של סגירת החורף

מאד מומלץ לבחור עבור סגירות חורף ביסודיות את עיצוב הזגוגית. ניתן לבחור ב- 2 פלטות הזזה לכניסה, או 3 בהתאם לגודל המבוקש. בנוסף, מומלץ להשקיע מחשבה באופטיקה של הזכוכית: האם מי שנוכח בתוך סגירת חורף יראה מה שנעשה בחוץ? האם מי שעומד בחוץ יראה מה שנעשה בתוך סגירת החורף? בהתאם לכך, יש לבחור בסוג האופטיקה המבוקש עבור הזגוגית שלכם.

דאגו לשילוב התקן סגירת חורף עם מרחב החצר ברמת הפרספקטיבה

אם החצר שלכם קטנה או נראית קטנה, מומלץ לבחור סגירת חורף עם חלקים דקים שישתלבו יפה במרחב שלה. אם החצר גדולה, מומלץ לבחור סגירת חורף עבה שתציג קשר מהותי לעיצוב המרחב הגדול. בכך, אתם מבטיחים שמירה על מראה החצרות גם כאשר סגירות חורף פתוחות לרווחה בחורף.

חומרי ייצור מומלצים עבור סגירות חורף

כפי שכבר ציינו בתחילת דברינו, זגוגית זכוכית היא הרכיב העיקרי של פתרון הצללה זה. בנוסף, מומלץ שהפרופיל יהיה עשוי אלומיניום על מנת לקבל מקסימום יציבות, משטח אלחלד וגם ליהנות מעיצוב איכותי ונוצץ של התקן הצללה זה. בכך, אתם מבטיחים שבחצר שלכם יהיה פתרון הצללה מפואר וכזה שיישמר לכם לשנים רבות כמו חדש ללא צורך בהחלפה. סגירות חורף ברמה כזו יסבו לכם הנאה רבה וסיפוק עד אין קץ. 
 
בואו ליהנות מסגירות חורף איכותיות לשנים רבות ומאושרות!