הדברים שחשוב באמת לדעת לפני שבוחרים כיורים לאמבטיה

הכיור בחדר האמבטיה הוא אחד האביזרים החשובים בתוכו. הוא צריך להיות דקורטיבי וכזה שמסב לכם שימוש נוח במיוחד. גיבשנו לכם את כל המידע שאתם באמת צריכים בשביל להסדיר את הכיור המנצח בחדר שלכם ולהבטיח הנאה צרופה מהשימוש בו. כמו כן, אנו מספקים מידע כיצד לעצב את הכיור ולגבש אותו כמוצר בר-שילוב עם התכולה הקיימת בחדר הרחצה שלכם.

הכרת סוגי כיורי האמבטיה הביתיים של ימינו

כיור אקרילי – הכיור הלבן והמוכר לרובכם. כיום, ניתן לבחור אותו בשפע של ורסיות, החל מעיצוב מלבני ועד עיצוב עגול או אליפטי. ניתן לבחור בגרסה בה כל הכיור שקוע במשטח העבודה או בכזו שיש בה דפנות הגבהה קלות. הכיור הלבן נחשב גם בימינו כמוביל סדרתי בקרב משקי בית. רבים בוחרים גו כהתקן הרחצה שלנם ונהנים משימוש פורה ומוצלח ממנו.

כיור עץ – כיור המבוסס על עץ בצפיפות מאד גבוהה המאפשר מגע עם מים. מעץ זה עושים גם עמדות מנשא לכלי תחבורה דו גלגליים והוא נחשב לאחד מהחומרים החזקים בטבע. בנוסף, הוא ניחן בלקה חלקה ומלוטשת שמוסיפה לו ברק וחוזק. כיור העץ הוא בדרך כלל מוצר עומד, שלא חצוב בתוך השיש אלא נמצא עליו. ניתן להסדיר דגמים בהם הכיור שקוע מעט אבל החלק העיקרי שלו עדיין יזדקר החוצה. הצבע של הכיור בהיר ביחס לעצים אחרים ויש בו ביקועים שחורים המפוזרים ברחביו.

בחירת כיורים לאמבטיה על פי מה שמתאים לכם

כיורים לאמבטיה המתאימים לחדר שלכם מומלץ להסדיר באמצעות הדמיית מחשב של חנות מוצרי בית. באמצעותה ניתן ליהנות ממגוון עיצובי כיורים בצבעי אקריל ועץ ולבחור את ההתקן המתאים ביותר לחדר שלכם. כיורי אמבטיה חדשים מספקים לכם את כל הסיבות להתגאות בחדר שלכם ולהציג לאורחים חלל רחצה מעוצב במיוחד.

ליהנות מתמורות פונקציונאליות ודקורטיביות חדישות

כיורים חדשים לאמבטיה מנחילים בחדר זה חידוד משמעותי של העיצוב הפנימי שלו ומספקים הנאה צרופה לכל משתמש, שנהנה מהתקן חדש, נקי מסדקים ונוח לשימוש. בין אם מדובר על כיור מונח מעץ או כיור אקרילי שקוע המוצר החדש צפוי להסב לכם לא מעט סיפוק. חשוב לבחור אותו בייעוץ עם מוכרי חנות מוצרי בית כדי להגיע לתשתית המתאימה לכם ביותר.