ברזים לאמבטיה בעיצוב חדשני למראה מושלם של חדר הרחצה

בחירת ברזים לאמבטיה צריכה להתבצע ביסודיות ובאחריות על מנת לבחור בהתקן המתאים ביותר לחדר שלכם בהיבט הדקורטיבי. האפשרויות לעיצוב ברזי אמבט מאד מגוונות ולכן חשוב להכיר מהן, להבין את חשיבותן ובהתאם  לכך לגבש את הבחירה המושלמת שתתאים למראה חדר הרחצה שלכם. במאמר זה אנו סוקרים דגמים נבחרים של ברזים לאמבטיה ומסייעים לכם, הלקוחות הפוטנציאליים, לבחור את ההתקן המושלם לחדרכם.

ברז קשת מתבדר כלפי מעלה

ברז זה הנו בצורת קשת אבל לא גמישה, אלא כזו שכולה עשויה ממתכת שלמה ומוצקה. ברז קשת מסוג זה מבוסס על צורה של קערה הפוכה. המים עולים למעלה לפסגתו ויורדים לכיוון הכיור. ברז שכזה מתאים אך ורק אם הכיור שלכם רחוק מהארון שמעליו או שהארון כלל לא נמצא מעל הכיור אלא בלוקיישן אחר בחדר. בדרך זו יש מרווח התבדרות לברז והוא מאד מומלץ להתקנה, במיוחד בחדר גדול המשקף את כבירותו של הברז. הוא ניתן לבחירה בגוונים שונים כמו כסף, אפור, נירוסטה, ארד, ועוד.

ברז שטוח לעמדות כיור צפופות

ברז שטוח הוא ברז בצורת קו אופקי ישר שהמים יורדים מהקצה שלו כלפי מטה באופן אנכי אליו. הברז השטוח בדרך כלל יבוסס על מתכת כהה בעלת גוון נוטה לשחור. ברז זה מתאים במיוחד לכיורים שהארונות נמצאים ישירות מעליהם ללא מרווח מקום המאפשר הטמעת ברז קשת מתבדר. בחדר קטן ברז זה אידאלי גם במצב המתואר על מנת לשמר את יחס עובי ההתקן עם גודל החדר ולהימנע מעיצוב פרספקטיבה מגושם.

ברז דוש למקלחון

ברז המקלחון. בגלגולו המודרני העיצוב שלו שטוח ולא רחב כמו שאנו מכירים בדרך אלל את ברזי הדוש שלנו. יחד עם זאת, המים ניתנים לוויסות בשלל דרכים באמצעות בורר מצבים ייעודי. הברז ניתן להסדרה בגוון כסוף, בדרך כלל והוא מאד מומלץ למי שברשותו מקלחון.

בחירת ברזי האמבטיה

את בחירתם של ברזים לאמבטיה יש לבצע בחנות מוצרי בית, באמצעות הדמיית מחשב ייעודית. שם, תוכלו להיחשף לכל דגמי הברזים ולבחור בקלות את המבוקש עבורכם בחדר הרחצה בכל הלוקיישנים הנדרשים, החל מהכיור ועד למקלחון. ברזים לאמבטיה ממתכות איכותיות יזכו אתכם באי צבירת כתמים, ניקיון קל ושימוש ארוך טווח.